4.3.2018

Myoskeletární korekce pohybového aparátu

Kurz myoskeletární korekce pohybového aparátu spojuje různé techniky za účelem uvolnění stažených fascií, svalových spazmů, vyosení kloubů, kostí a jejich napravování, pokud jsou mimo svá funkční místa. Kombinace technik vznikla dlouholetou denní praxí lektora na základě zdravotních komplikací, které klienti měli. Vše začíná správnou diagnózou, pokračuje kontrolou svalové ztuhlosti a v tomto důsledku nakonec přichází volba technik, kterými lze daný problém co nejefektivněji odstranit. Lektor pracuje s poznatky z Dornovy metody, chiropraxe, reflexologie, jemných technik, spouštěcích bodů, tejpování, lymfodrenáže, myofasciální techniky a vlastních způsobů uvolnění. Velkou výhodou je, že kombinací technik se terapeut může rychleji propracovat k požadovanému výsledku.

Myoskeletární korekce pomáhá řešit:

  • Skřípnutí v oblasti lopatek, krku nebo křížové oblasti
  • Problémy v důsledku různé délky nohou
  • Bolesti a problémy vyplývající z vyosení pánve
  • Korekci potíží spojených se vznikem pohybových stereotypů

Co vám kurz může přinést:

Kurz absolventy školí ve správné diagnostice problémů a následném docílení řešení. Dá se říci, že kurz má “ akční charakter “ a je zaměřen na zvládnutí aktuálních problémů klientů. Řeší se skřípnutí v křížové oblasti, v oblasti lopatek a krku, budeme uvolňovat páteř, ramena, napravovat různou délku nohou, vyosení pánve. Kurz není určen pro úplné začátečníky a vyžaduje předchozí absolvování kurzů klasické a sportovní masáže nebo jemných technik, reflexologie, myofasciální masáže.

S kým a kde se kurz bude odehrávat:

Masérský kurz pod vedením Mariána Vlašiče, bude probíhat v Hustopečích u Brna v omezeném počtu účastníků, což umožní individuální přístup a precizní proškolení jednotlivců. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, pedikérky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

V případě potřeby je možné zajistit ubytování pro zájemce kurzu.

Lektor – Marián Vlašič

Profesionálně pracuji jako masér a chiropraktik. V poslední době se věnuji především komplikovanějším případům, kde hrozí operace, profesionálním sportovcům a dětem. Zajímám se stále častěji o příčiny vzniku problémů. Své masérské vzdělání jsem získával postupně na nejlepších možných kurzech, denní praxí a osobními konzultacemi s lektory, lékaři a také osobní zkušeností na vlastním těle. Zkoumal jsem různé postupy při svých cestách v zahraničí, jejich případně paralely a možnosti účinků.

Datum konání kurzu: 11 – 12.5.2019
Cena kurzu 4.000,- Kč

Kurz není plně obsazen a je možno se přihlásit.

Objednávky na telefonním čísle +420 728 089 866 nebo pomocí formuláře níže.


Online přihláška