4.3.2018

Masérský kurz – Breussova masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů a plotének. Je pomocnou diagnostickou technikou a masážní metodou, která odstraňuje bolesti zad a uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře. Klient po masáži prožívá pocit fyzické i psychické úlevy, jeho obratle jsou ve správné poloze a záda jsou uvolněná. Tato masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu, je také úspěšně aplikována při různých onemocněních páteře.

Breussova masáž pomáhá řešit:

  • Zmírňuje svalové napětí
  • Uvolňuje a regeneruje meziobratlové ploténky
  • Je vhodná jak k řešení problémů, tak i jako prevence
  • Uvolňuje psychické, fyzické i energetické bloky
  • Pomoc při špatném držení těla

Co vám kurz může přinést:

Kurz vás provede od samé anatomie těla a jejich vzájemných vztahů až po praktické řešení daných problémů. Probereme různá onemocnění páteře, situace, kdy je Breussova masáž vhodná a kdy ne, správné postupy a masážní sestavy, využití doplňkových olejů. Jak může být Breussova masáž optimálním doplňkem Dornovy metody a jaký má tato masáž význam v praxi. Neopomeneme ani tipy, které můžete předávat svým klientům.

S kým a kde se kurz bude odehrávat:

Masérský kurz pod vedením Mariána Vlašiče, bude probíhat v Hustopečích u Brna v omezeném počtu účastníků, což umožní individuální přístup a precizní proškolení jednotlivců. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, pedikérky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

V případě potřeby je možné zajistit ubytování pro zájemce kurzu.

Lektor – Marián Vlašič

Profesionálně pracuji jako masér a chiropraktik. V poslední době se věnuji především komplikovanějším případům, kde hrozí operace, profesionálním sportovcům a dětem. Zajímám se stále častěji o příčiny vzniku problémů. Své masérské vzdělání jsem získával postupně na nejlepších možných kurzech, denní praxí a osobními konzultacemi s lektory, lékaři a také osobní zkušeností na vlastním těle. Zkoumal jsem různé postupy při svých cestách v zahraničí, jejich případně paralely a možnosti účinků.

Kurz není plně obsazen a je možno se přihlásit.

Objednávky na telefonním čísle +420 728 089 866 nebo pomocí formuláře níže.


Online přihláška