22.7.2020

O mně

Vážení přátelé,

jmenuji se Jana Flaxová a jsem majitelkou a zakladatelkou studia, které má dvě centra. Pracuji jako masérka terapeut. Zabývám se vedením nadstavbových kurzů pro profesionální maséry, vedu workshopy, semináře, besedy, porady a také různá zdravotní cvičení.

Způsob mé práce se neustále vyvíjí spolu s tím, jak se neustále vyvíjí a mění i naše tělo. Necílím nijak diagnosticky, ale spíše komplexně. Pracuji poctivě na tom, abych našla nejlepší možné řešení vašich potíží, a s tím jde ruku v ruce také značná dávka pokory a úcty k lidskému tělu.

Srdce celého studia společně se mnou vytváří tým odborníků s různorodou specializací. Jsme maséři, lektoři, zdravotníci, asistenti, cvičitelé, ale to, co je podstatou a smyslem naší práce jste především vy, kteří se na nás s důvěrou obracíte.

Ať už jste to vy, kdo hledá způsob, jak se zbavit bolesti nebo si jen tak potřebujete odpočinout, nebo kolegové, kteří zrovna hledají další nepoznané směry, chtějí se naučit něčemu novému a potřebují další střípek do své mozaiky.

Tohle všechno jsou pro nás velmi cenné podněty, které nás posouvají kupředu a dovolují nám dělat práci, kterou máme rádi.

Děkuji za vaši důvěru, vaši přízeň a těším se na každého z vás.

S úctou