4.3.2018

Lymfotaping

Lymfotaping je speciální technika, která dlouhodobě podporuje lymfatický systém. Velmi urychluje regeneraci a rehabilitaci po úrazech, operacích, odstraňuje lymfatické otoky. Mimo jiné také podporuje imunitní systém a má značný relaxační i kosmetický účinek. V neposlední řadě působí také analgeticky, čehož lze využít při některých akutních i chronických bolestivých stavech.

Lymfotaping využívá jako funkční prostředek pružnou kinezio pásku, která při správném nalepení podporuje krevní oběh a lymfatický systém. Po celou dobu aplikace probíhá v místě nalepení i jejím okolí jemná lymfodrenáž, zvýšené prokrvení a aktivace analgetického systému.

I přes veškerou jednoduchost je účinek této techniky naprosto nedostižný, její neinvazní podstata zaručuje klientům bezpečnost a nízkou zátěž. Lymfotaping je vhodný jako hlavní i doplňkový prostředek k vašim technikám, který rozšíří a zdokonalí v mnoha ohledech vaše možnosti v regeneraci i rehabilitaci.

Pro tento kurz není nutné absolvovat Kineziotaping I., II.

Kurz Lymfotaping je z 90% praktický, převážnou dobu kurzu se budete učit tejpovat různé případy z praxe.

Lymfotaping pomáhá řešit:

  • Otoky v obličeji
  • Podpora imunitního systéme
  • Akutní otoky po úrazech
  • Dlouhodobé lymfatické otoky
  • Pomoc při hojení jizev
  • Akutní i chronické bolestivé stavy
  • Regenerace po úrazech a operacích

Co vám kurz může přinést:

V tomto kurzu se budeme věnovat teoretickým i praktickým odvětvím lymfotapingu. Naučíte se lepit přesné lymfatické tejpy, tejpování jizev a fibróz. Pronikneme do problematiky imunitního systému a možnosti ovlivnění touto metodou. Samozřejmě neopomeneme regeneraci po úrazech a operacích, kdy může být lymfotaping značným přínosem a další problematiky.

S kým a kde se kurz bude odehrávat:

Masérský kurz pod vedením Mariána Vlašiče, bude probíhat v Hustopečích u Brna v omezeném počtu účastníků, což umožní individuální přístup a precizní proškolení jednotlivců. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, pedikérky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

V případě potřeby je možné zajistit ubytování pro zájemce kurzu.

Lektor – Marián Vlašič

Profesionálně pracuji jako masér a chiropraktik. V poslední době se věnuji především komplikovanějším případům, kde hrozí operace, profesionálním sportovcům a dětem. Zajímám se stále častěji o příčiny vzniku problémů. Své masérské vzdělání jsem získával postupně na nejlepších možných kurzech, denní praxí a osobními konzultacemi s lektory, lékaři a také osobní zkušeností na vlastním těle. Zkoumal jsem různé postupy při svých cestách v zahraničí, jejich případně paralely a možnosti účinků.

Datum konání kurzu: 23 – 24.3.2019
Cena kurzu: 4.000,- Kč

Kurz není plně obsazen a je možno se přihlásit.

Objednávky na telefonním čísle +420 728 089 866 nebo pomocí formuláře níže.


Online přihláška