4.3.2018

Reflexologie plosky nohy – pohybového aparátu

Reflexní terapie využívá tlak a masáž reflexních zón a ploch převážně na chodidlech nohou. Zde je totiž zobrazena přesná mapa celého našeho těla, za jejíž pomoci je možné uvolnit a harmonizovat náš organismus.

Reflexní plosky můžeme velmi lehce určit, představují rozměry až několik čtverečních centimetrů a většinou jsou tvarově podobné příslušnému orgánu, který dokáží stimulovat. Reflexní zóny se využívají nejen při terapii, ale také při určování diagnostiky.

Účinek reflexologie bývá okamžitý, což má značný význam při bolestech, akutních problémech a při první pomoci. Je vždy dostupná, nenáročná a většinou i příjemná. Reflexologie je metodou prevence, svépomoci a pomocnou při jiné terapii.

Reflexologie plosky nohou pomáhá řešit:

  • Okamžitá úleva od akutních bolestí
  • Zlepšuje činnost vnitřních orgánů
  • Odstraňuje některé blokády páteře
  • Podporuje rekonvalescenci
  • Zlepšuje zažívání

Co vám kurz může přinést:

Během tohoto kurzu se naučíte pracovat s reflexními body na nohou a rozvinout kvalitu svého doteku. Při dodržování určitých zásad se Reflexologii naučí každý zájemce, po určité době budete schopni rozpoznat zdravotní problémy nejen vašeho těla, ale hlavně je řešit a případně pomáhat i jiným.

S kým a kde se kurz bude odehrávat:

Masérský kurz pod vedením Mariána Vlašiče, bude probíhat v Hustopečích u Brna v omezeném počtu účastníků, což umožní individuální přístup a precizní proškolení jednotlivců. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování. Kurz je určen pro maséry, pedikérky, zdravotníky i pro lidi, kteří chtějí pomoci sobě a svým blízkým.

V případě potřeby je možné zajistit ubytování pro zájemce kurzu.

Lektor – Marián Vlašič

Profesionálně pracuji jako masér a chiropraktik. V poslední době se věnuji především komplikovanějším případům, kde hrozí operace, profesionálním sportovcům a dětem. Zajímám se stále častěji o příčiny vzniku problémů. Své masérské vzdělání jsem získával postupně na nejlepších možných kurzech, denní praxí a osobními konzultacemi s lektory, lékaři a také osobní zkušeností na vlastním těle. Zkoumal jsem různé postupy při svých cestách v zahraničí, jejich případně paralely a možnosti účinků.

Kurz není plně obsazen a je možno se přihlásit.

Objednávky na telefonním čísle +420 728 089 866 nebo pomocí formuláře níže.


Online přihláška